اینتریور دیزاینر چه کسی است ؟

اینتریور دیزاین

فهرست مطالب

 

نقش یک اینتریور دیزاینر یا طراح داخلی چند وجهی است، اما اساساً با ارائه توصیه‌های طراحی دقیق برای مشاغل ایمن بهینه برای کسانی که کار، زندگی می‌کنند یا از یک فضای داخلی استفاده می‌کنند، شروع می‌شود. یک اینتریور دیزاینر که در بخش‌های مختلف با قوانین مختلف برای استفاده از محصول و مشخصات بین کاربری مسکونی و قراردادی کار می‌کند، باید از تمام مقررات ساختمان، بهداشت و ایمنی و محصول آگاه باشد و از آن پیروی کند.

یک دیزاینر داخلی ممکن است در مورد چیدمان داخلی ساختمان مشاوره دهد و پیکربندی های مختلف و همچنین محصولات و سطوح را توصیه کند. طراح همچنین می‌تواند نقشه‌ها و برنامه‌های دوبعدی یا سه بعدی را برای هر محصول، طرح‌های چیدمان کاشی‌ها، طرح‌های گرمایشی و پریز برق برای مکان و عملکرد تولید کند. بسته به پیچیدگی و کمیسیون، یک دیزاینر ممکن است نقطه تماس پیمانکاران و همچنین عضوی از تیم طراحی در کنار مهندسان، معماران، کارشناسان برق و مکانیک و غیره باشد.

یک طراح داخلی با مشتریان کار می کند تا اتاق ها و فضاهای زیبایی را ایجاد کند. مشتریان از مالکان خانه گرفته تا شرکت های بزرگ، و فضاهای طراحی شده به همان اندازه متنوع هستند، از محیط های خانگی ساده داخلی و خارجی گرفته تا لابی هتل ها و عمارت های مجلل. صرف نظر از اندازه، هر طراح داخلی تلاش می کند تا فضاهایی جذاب، کاربردی و ایمن ایجاد کند تا نیازهای خاص مشتری را برآورده کند.

 

همه چیز در مورد اینتریور دیزاینر موفق

این یک بخش قدرتمند و ضروری از زندگی روزمره ما است و بر نحوه زندگی، کار، بازی و حتی درمان ما تأثیر می گذارد. خانه‌های راحت، مکان‌های کاری و اداری و فضاهای عمومی زیبا، نمونه مکان هایی هستند که ما با آنها سرکار داریم

اینتریور دیزاین

از طراحان داخلی انتظار می رود که دانش کاری در این موارد داشته باشند

: منسوجات، مواد، رنگ، برنامه ریزی فضا، پایداری و موارد دیگر

برنامه های نرم افزاری برای طراحی دو بعدی و سه بعدی به کمک کامپیوتر (CAD) و مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) الزامات سازه ای، مسائل بهداشتی و ایمنی، و قوانین ساختمان

امروزه طراحان داخلی با پیمانکاران، معماران، مهندسان، صنعتگران، فروشندگان مبلمان و صاحبان مشاغل و خانه کار می کنن

. برای تبدیل شدن به یک اینتریور دیزاینر موفق، به تحصیلات کامل و مهارت های کار در بسیاری از رشته ها (معماری، طراحی گرافیک، هنرهای تزئینی، و طراحی پارچه، مبلمان، و نورپردازی) نیاز دارید.

آموزش بهترین راه برای به دست آوردن مهارت هایی است که برای موفقیت نیاز دارید. و در فرهنگی که به طور فزاینده ای از طراحی DIY استقبال می کند، مدرک به شما اعتبار لازم برای رقابت و جلب توجه مشتریان را می دهد.

 انجمن طراحان داخلی آمریکا می گوید :

تکمیل مدرک، چه در مقطع کاردانی یا لیسانس، برای حرفه طراحی داخلی اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. در حال حاضر، 26 ایالت و حوزه قضایی دارای الزامات مجوز برای متخصصان اینتریور دیزاین هستند. در بسیاری از این ایالت‌ها، حتی نمی‌توانید خود را طراح داخلی بنامید، مگر اینکه سطح معینی از تحصیلات معتبر را داشته باشید یا از آن فراتر رفته باشید و در برخی موارد در آزمون صلاحیتی که توسط شورای ملی صلاحیت طراحی داخلی (NCIDQ) اداره می‌شود، قبول شوید.

مقررات اینتریور دیزاین همچنان به طور فزاینده ای گسترش می یابد. با تمرکز حرفه‌ای قوی، آموزش طراحی داخلی نیویورک به شما امکان می‌دهد به دوره‌های کارآموزی و طراحان با تجربه دنیای واقعی دسترسی داشته باشید – ارتباطات ارزشمندی که در طول حرفه‌تان به شما خدمت خواهند کرد. تمرین خود را شروع کنید، برای یک شرکت کوچک یا بزرگ کار کنید، یا در یک مهارت خاص (مانند نورپردازی) یا یک منطقه خاص (مانند مهمان نوازی) تخصص داشته باشید.

امکانات بی پایان هستند – و هر روز در حال گسترش هستند. در زمینه اینتریور دیزاین ، گزینه های شغلی زیادی وجود دارد و NYSID آموزش مهارت های ارائه و تمرین حرفه ای را در اولویت قرار می دهد. ما از هیئت‌های مشاوره خود – متشکل از طراحان برجسته برخی از شرکت‌های برتر جهان – می‌پرسیم که آنها در استخدام به دنبال چه چیزی هستند، سپس برنامه‌ها و رویکرد خود را به خدمات دانشجویی، بر اساس پاسخ‌های آنها می‌سازیم.

 

مسئولیت های یک اینتریور دیزاینر :

– تبلیغات برای پروژه های جدید

– مناقصه در پروژه های جدید

– نشستن با مشتریان برای تعیین دقیق اهداف پروژه

– تجسم نحوه استفاده از فضاها

– طراحی طرح های طراحی

– چیدن مواد و اثاثیه

– ثبت سفارش مواد و اثاثیه

– ایجاد جدول زمانی پروژه

– برآورد هزینه های پروژه

– نظارت بر ساخت و نصب پروژه

– هماهنگی با پیمانکاران در خصوص نقشه ها و مشخصات

– هماهنگی با برق، نقاش، لوله کش و سایر متخصصان

– اطمینان از رضایت مشتری پس از اتمام پروژه

اینتریور دیزاینر موفق

یک شغل پیدا کنید

حتی با استعدادترین طراحان داخلی نیز باید بدانند که چگونه خود را برای مشتریان و کارفرمایان بالقوه بازاریابی کنند. به همین دلیل است که مدرسه طراحی داخلی نیویورک آموزش مهارت های ارائه و تمرین حرفه ای را در اولویت قرار می دهد.

ما از هیئت‌های مشاوره خود – متشکل از افراد برجسته طراحی از برخی از شرکت‌های برتر دنیا، مانند مدیر عامل منطقه‌ای رابین کلهر آویا ، می‌پرسیم که آنها برای استخدام به دنبال چه هستند. سپس دفتر خدمات شغلی و کارآموزی ما برنامه ها و خدماتی را پیرامون پاسخ های آنها ارائه می دهد.

می دانستم که عنصری در زندگی من گم شده است. وقتی فهمیدم طراحی داخلی همان چیزی است که واقعاً می خواهم انجام دهم، هیجان انگیز بود.

راگر تین

 

مطالب مرتبط با این موضوع : 10 نکته غیر قابل چشم پوشی در دیزاین داخلی

 

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *