مناسب‌ترین گچبری برای دکوراسیون دیوار منزل شما

گچبری دیوار

فهرست مطالب

قطعا اهمیت دیوار منزل در دکوراسیون داخلی با گچبری بر کسی پوشیده نیست. و نگاه اعضای خانواده و مهمانان رو به راحتی به سمت خود معطوف میکنید. با توجه به اهمیت بالای آن در اجرای دکوراسیون داخلی و دیزاین منزل زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد. این قسمت از منزل را باید با حوصله ی بیشتری به تزیین آن پرداخت. گچبری دستی قطعا گزینه ی بهتری نسبت به سایر موارد رایج است. چرا که محدودیت در انتخاب طرح سفارشی ندارید و همینطور می توانید خاصترین گچبری را با کمک گچبر ماهر به اجرا درآورید. ما در این مقاله تلاش میکنیم که مناسب‌ترین گچبری برای دکوراسیون دیوار منزل شما معرفی کنیم با ما همراه باشد.

قاب بندی گچی | گچبری پشت تلویزیون

گچبری سقف

گچبری دیوار منزل

در ایجاد نقوش و زیبای روی دیوار می توانید از مواردی بسیاری استفاده کنید..ولی قطعا گچبری دیوار منزل به کمک گچبری ماهر گزینه لوکس و لاکچری می باشد چرا که قطعا انتخاب این هنر برای زیبا سازی به جز منافع خاص آن از دوام و موندگاری بالاتری برخوردار هست. و به راحتی قابل تخریب و یا حتی ترک خوردگی نیست چرا در ایجاد این صفحات گچبری از متریال خاص و عالی با ترکیب گچ مخصوص استفاده می شود.

زیبا سازی دیوار منزل به منظور ایجاد فضای خاص و شیک و ایجاد حس دلنشین برای مخاطبین از اولویت بالای در دکوراسیون داخلی و زیبا سازی منزل برخوردار است.هنر گچبری دیوار با گذشت چندین قرن هنوز در صدر انتخاب خانواده ها برای ایجاد زیبای منحصر به فرد است. این نشان دهنده ی اهمیت بالا هنر و اثبات این موضوع که گچبری با تمام فراز و نشیب های که در تاریخ داشته هنریست ماندگار برای قرن های آیندست.

گچبری دیوار | دکوراسیون داخلی با گچبری

دکوراسیون داخلی منزل و ایجاد زیبایی با گچ روی دیوار

در انتخاب گچبری مناسب منزل باید به نکاتی مهمی دقت کنیم که قطعا با رعایت این موارد جلوه‌ی خاصی رو به ببینده القا میکند و ساکنین و مهمانان را محصور خود می کنید. ماننده ارتفاع سقف ، چهره کلی منزل ، ترکیب لوازم ، نوع نورپردازی منزل و مبلمان منزل شما قطعا با رعایت همه ی اینا در کنار گچبری می توان قشنگی این هنر را دو چندان کرد. باید دقت شود در کنار اجرای گچبری دستی دیوار باید ترکیب و رنگ بندی مناسب و غالب منزل رعایت شود. نمی توان از گچبری کلاسیک در کنار رنگ بندی و المان های مدرن استفاده کرد.

حتما متوجه هستین این نوع ترکیب ها می تواند هارمونی و یک دستی منزلتان را بهم بریزد. در انتخاب این موارد می توانید از گچبر راهنمایی بگیرید. استاد رضا پارسائی ایشان با تجربه چندین ساله در اجرای انواع طرح ها می تواند در کنار شما بعنوان یک متخصص دکوراسیون داخلی در بهتر اجرای کردن دکوراسیون داخلی با گچبری به شما کمک کند. قطعا این مشاوره و بازدید از منزل شما به صورت انجام می شود.

بخش های مهم منزل در دکوراسیون دیوار

در همه‌ی منازل فضاهای متنوعی وجود دارد مانند : دیوار پشت تلویزیون ، دیوار آشپزخانه ، دیوار راهرو ، سقف و … در این خانه ها برای ایجاد زیبای منحصر به فرد باید به همه ی اینها دقت شود. در همین راستا در گچبری دیوار با توجه به گچبری سقف هماهنگی باید ایجاد شود و این وظیفه ی گچبر است که با دقت به همه ی اینها زیبایی می آفریند در ادامه بصورت مفصل درباره آن ها صحبت میکنیم.

دکوراسیون و تزیین پشت تلویزیون

همه ی ما اهمیت تلویزیون در منزل را درک کردین نقطه ی از منزل که ممکنه ساعتها و سالیان متوالی بهش خیره شد. پس می توان درک کرد این نقطه از منزل اهمیت بالاتری برخوردار است. این اهمیت به حدی بالا رفته که در فرهنگ هنری اصطلاح خود را دارد. تی وی روم ( TV ROOM ) در این اتاق بجز گذراندن وقت به دیدن فیلم و سریال می توان از آن برای مطالعه و استراحت استفاده کرد.

قابندی پشت تلویزیون | دکوراسیون داخلی با گچبری

در طراحی آن باید احساسیت بالای به خرج داد. در گچبری کلاسیک می توان در کنار گچبری آینه کاری رو داشت زیبای آن محیط را دوچندان می کند. می توانید برای راهنمایی بیشتر به صفحه تماس با مراجعه کنید و با استاد رضا پارسایی برای مشاوره هماهنگ کنید.

قاب بندی برای تی ورم

قاب بندی اصطلاحی است رایج برای اجرای قاب های گچی به صورت مربعی و مستطیلی بروی دیوار است. البته ناگفته نماند این نوع از قاب بندی بصورت دایره ی و یا نیم دایره همراه با آینه کاری قبل اجراست. این نوع قاب بندی در پشت تلویزیون می تواند جلوه ی محصور کننده ایجاد کند. که در کنار لذت بردن از استراحت محیط دلنشین به کمک گچبری ایجاد کرد.

قابندی تی وی روم | دکوراسیون داخلی با گچبری

گچبری برای انواع دکوراسیون و دیوارها

همانطور که می دانید دیوار انواع مختلفی دارد. در کنار دیوار های کوتاه دیوارهای بلند و راهروها و ستون ها وجود دارد که شاید در نگاه اول احساس کرد. این همه دیوار و المان های متفاوت ممکن است چالشی برای استاد گچبری باشد. اما با انتخاب استاد ماهر برای تزیین و دکوراسیون داخلی با گچبری این مورد مانند آب خوردن حل می شود و به سادگی به ایدآل در ذهن خود می رسید.

گچ

استاد رضا پارسائی با تکیه بر سابقه ی بلند مدت خود در ایجاد انواع گچبری‌های و با سابقه 20 ساله در این هنر قطعا عنوان بهترین گچبر تهران و ایران را می توان به ایشان اختصاص داد. ایشان همواره کوشیده این هنر را با انواع چالش های محیطی در ایجاد فضای منطقی در کنار صفحات گچی به اوج خود برساند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *