چگونه معمار گچبر شویم از زبان استاد پارسایی

چگونه معمار گچبر شویم

فهرست مطالب

چگونه معمار گچبر شویم از زبان استاد پارسایی

سلام خدمت دوستان و عزیزانی که به امید یافتن مطالب مفید در مورد گچبری و آموزش گچبری به سایت بنده مراجعه کرده اند. حتما براتون پیش اومده که این سوال را از خودتون بپرسید چگونه معمار گچبر شویم می دونم شما عزیزان همه گوگل را بالا پایین می کنید تا شاید مطلبی که باعث پیشرفت شما در امور گچبری دستی .و هنر مربوط باشه را پیدا کنید.

متاسفم که این رو می گم ولی یه واقعیت هست که در واقع این هنر را معماران از چشم پنهان می کنند و تنها چند مورد از اساتید که از نظر لول کاری خیلی بالا هستند این هنر را به صورت آموزش منتشر می کنند یا کلاس و یا آموزشگاه گچبری دایر می کنند چون سبک و مدل کارهایشان زیاد مورد توجه نیست و از این راه درآمد کسب می کنند خواهشا پول و وقت خودتان را صرف ثبت نام در کلاس آموزشگاه گچبری نکنید.

استاد رضا پارسایی استاد حرفه ی در اخلاق و کار با تجربه 20 ساله کافیست 10 دقیقه به ایشان زمان دهید تا طرح مرد نظر شما را با قلم بکشد و این حاصل دوهه سابقه در گچبری دستی است.

گچبری سقف با دست

نکات مهم برای شروع یادگیری گچبری

  • بهترین کار برای شما همان انجام تمرین های ساده گچبری در منزل و کارگاه خودتان است. اول یک تخته کار برای خودتان فراهم کنید مثل پشت سرامیک 50 * 50 بهترین تخته کار به حساب می آید.
  • دوم گچ را ساخته و روی آن  به صورت تابلو پهن کنید.

برای آموزش گچبری و اصول آن کلیک کنید

چگونه گچبر شویم

  • نقشه و شکل مورد نظر را روی آن بکشید و شروع به برش زدن کنید.
  • این کار انقدر انجام دهید تا دست شما عادت کند و مهارت شما زیاد شود.
  • نتیجه گیری در مورد چگونه معمار گچبر شویم

  • سعی کنید از هیچکس تقلید نکنید. هر آنچه که در ذهن خود دارید را روی گچ انجام دهید. چه می دانیم شاید کاری که شما انجام دادید شاهکار از آب درآید. پس اعتماد به نفس داشته باشید شما بهترین هستید. خودتان را دستم کم نگیرید.
  • اگر یه جمله کلید از من درباره کار گچبری می خواهید که بگوییم. این است که گچ خودش با شما حرف می زند فقط کافی است که یواش یواش روش کار کنید و کار کنید. تا شکل بگیرد ، خودش میگه خورده از اینجا بردار یه خورده از اینجا بردار تا شکل بگیرد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *