گچبری ساده و شیک سقف و ستون

گچبری ساده

با سلام برای اجرای گچبری ساده تماس بگیرید و قیمت و تعرفه مشخص را از گروه گچبری ما بگیرید ،۲۰ سال سابقه در امور پیمانکاری گچکاری و گچبری و ابزارزنی دکور سازی ونورمخفی سازی تماس ۰۹۱۲۱۶۷۵۶۰۱

گچبری ساده

ممکن است اشخاص مختلف گچبری وگچکاری را در چیدمان منزل یکی بدانند و تفاوت بین این دو را متوجه نشوند،و می تواند به علت گچ باشد که در گچکاری و گچبری به کار رفته است.

اما باید بدانید که گچکاری که به آن سفید کاری نیز گفته می شود، پوششی است که برای سفید کردن نمای داخلی از آن استفاده می شود، که پس از مرحله گچ خاک از آن استفاده می شود.

گچبری که برای زیبا سازی نهایی نمای داخلی ساختمان به کار می رود، آخرین مرحله در گچکاری است. گچبری حرفه ای که از آن برای زیباسازی فضای داخلی ساختمان پس از گچکاری استفاده می کنند، و اکثر گچبر ها گچکاری هم انجام می دهند، اما نکته اینجاست که هر گچکاری نمی تواند لزوماً گچبر باشد. زیرا انجام این کار تخصص و مهارت چندین ساله می خواهد.

در گچبری می توان از سبکها و روش های گوناگونی بهره مند شد که شامل انواع ساده تا حرفه ای که در آن طرحهای گل و برگ و گردی سقف دور لوستر و … که مورد پسند در طراحی داخلی دکوراسیون است می توان از آن در این سبک های گچبری استفاده و به کاربرد.

خوشبختانه راه حل های آسان و سریعی برای ایجاد ظاهری جدید در خانه شما وجود دارد. با اجرای طرحی خاص بر روی با گچبری سقف می توانید فضا را تغییر دهید و از دکوراسیونی الهام بخش خلق کنید.همچنین به کار بردن گچبری پیش ساخته در طراحی خانه کار شما را راحت تر  و انجام مراحل گچبری را سریعتر می کند، گچبری های پیش ساخته معمولاً شامل سه مدل پلی یورتان، پلی استایرن و جنس گچی هستند.

"<yoastmark

جلوه زیبای منزل با گچبری ساده

گچبری ایده بسیار خوبی برای دکوراسیون داخلی است، شما می توانید طرح های زیبا و منحصر به فردی برای خانه خود بسازید. فقط تصور کنید که دیوار شما با طراحی منحصر به فرد چگونه به نظر می رسد؟ با طراحی های شگفت انگیز، مکانی عالی برای ایجاد احساس در خانه بودن شما خواهد بود. کاخ های فرانسوی از گچبری های شگفت انگیز استفاده می کردنند که ناخودآگاه با دیدن آن زبانتان بند می آمده است، و خوشبخاته گچبری را می توانید در اتاق پذیرایی، حمام، راهرو، آشپزخانه و اتاق خوابها، لاوی و… به کار بگیرید.

گچ بری ساده قاب که در واقع همان زوار قاب بندی می باشد، و یا گچ بری ساده دور لوستر که در حد یک گردی ساده در سقف است و یا گچ بری گلویی ساده که به آن گچبری اتوبوسی هم گفته می شود و… از طرحهای گچبری ساده هستند.

همچنین سبک های دیگر گچبری با عناوین گچبری ساده ، مدرن ، کلاسیک،  سلطنتی، لاکچری و… شامل حالت ها و سبک های با تنوع دیگر گچبری هستند که اگر در گچبری منزل خود نیاز به گچبری های شلوغ داشته باشید، از آنها استفاده می شود.

با این تفاسیر به کار گیری گچ بری مدرن در فضای منزل شما را پیشنهاد می دهیم که هم از سبک ساده و هم کلاسیک برخوردار است.

طرح های گچبری های پیچیده و لوکس در مقابل گچبری ساده

از گچبری ساده در چه مواردی استفاده می شود؟

از گچ بری ساده می توان در طراحی قاب، پله، اتاق خواب و آینه استفاده کرد. در ساختمان ها از گچ کاری ساده به دلیل هزینه زیاد بیشتر از سایر طرح های گچ کاری استفاده می شود. چیدمان لوستر ساده هم به صورت گچبری دستی و هم به صورت پیش ساخته دارای گردی ساده و طراحی کوچکی است.

در صورتیکه حس می کنید سبک گچ بری منزل شما قدیمی شده است و نیاز به تغییر آن دارید، می توانید آن را با سبک مدرن که دارای اشکال هندسی یا خطوط ساده است تلفیق کنید، که به شما کمک می کند تا طرحی بین گچ بری مدرن و کلاسیک ایجاد کنید. می توانید از تکنیک ها و ابزارهای مدرن بهره ببرید. اگر گچ بری قدیمی در طراحی منزل خود دارید، نیازی به برداشتن آن ندارید. فقط گچ جدید را روی گچ قدیمی با درزهای پرکننده مناسب بمالید تا از ترک خوردن جلوگیری شود.

"<yoastmark

چگونه می توانیم گچبری سقفی ساده وشیک داشته باشیم؟

برای به کاربردن گچبری سقف می توانید از گچ بری نور مخفی،وهمچنین سقف کاذب ،گچ بری گلویی دور سقف،دور لامپ های ساده یا سلطنتی ،قابهای ساده سقف،گل های گوشه سقف را استفاده و به کار ببرید.و باید برای طراحی سقف چندین نکته را در نظر داشته باشید:

1. بکار بردن طراحی داخلی دکوراسیون که باید متناسب با سقف منزل شما باشد.

2. درنظر گرفتن ارتفاع سقف از کف پذیرایی،چون تاثیر زیادی برشلوغ یا خلوت بودن گچ بری منزل شما دارد.

3. روشنایی مناسب برای ساکنین منزل فراهم باشد.

4. دقت به اینکه نظرکارفرمای شما چیست ومایل به اجرای چه سبکی از گچ بری است.

بر اساس آنچه همه می دانیم،  گلویی که از آن در دور تادور سقف اجرا و پیاده سازی می شود جز جدایی ناپذیر در طراحی داخلی منزل است.

برای اینکه به سقف خود دکوراسیونی شیک و چشم نواز ببخشید می توانید با گچ بری نور مخفی بهترین طراحی را داشته باشید. مدل های نور مخفی با ابزارهای پیش ساخته گچ بری به راحتی قابل اجرا می باشند. در طراحی تزیینی لوکس در سقف باید از  سبک مخفی استفاده شود، شما می توانید خانه ای رویایی با چراغ های مخفی شیک داشته باشید.

 

 
rezaparsaei

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *