گچبری کلاسیک

گچبری کلاسیک

قصد ما از به اشتراک گزاشتن این مطالب بالا رفتن سطح آگاهی شما در مورد گچ بری کلاسیک ، ویژگی هایش و چگونه اجرا کردن آن است. اول از همه شما در گچبری کلاسیک باید یک فضای بدون دکور یا گچبری مدرن داشته باشید. در گچبری کلاسیک سقف، سطح شما باید صاف و بدون شکستگی و باکس نوری باشد. اما در دیوارها میتوان تمام دکورها را اجرا کرد. برای مثال میتوان دیوارها را قاب بندی و ستون ها را تزئیین کرد.

گچبری رضا پارسایی

گچبری کلاسیک دیوار

با اجرای گچبری کلاسیک میتوان در دیوار پشت تخت خواب قابی را که در داخل آن از رنگ استفاده شده بوجود آورد. توسط رنگ میتوان به اتاق هایتان تنوع و زیبایی بدهید.

رنگ گچبری کلاسیک

اگر میخواهید گچبری خانه ی خود را رنگ کنید توصیه میشود که زمینه کار سفید باشد، رنگ گچبری طلایی شود تا ظاهری لوکس و کلاسیک داشته باشید. البته میتوان در طلایی کردن گچبری خلاقیت بدهید.  از الگویی خاص استفاده کنید،برای مثال یکی در میان رنگ کنید.

به طور کلی در این نوع گچبری جزئییات بسیار مورد توجه قرار میگیرد . به دلیل داشتن ارتفاع بالا بهتر است در خانه هایی با فضای زیاد و پلان باز استفاده شود.

این سبک گرما و حس راحتی دوران طفولیتمان را به خاطر می آورد. برای پیاده کردن سبک کلاسیک در محل مورد نظر علاوه بر آسانی ای که دارد باید به نکات  گفته شده درباره ی آن توجه کنید.

شما سبک کلاسیک را میتوانید با اعتماد کامل برای منازل و محل کارتان انتخاب کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

امیدوارم که با مشاهده این تصاویر از نمونه کارها آشنایی شما با این نوع گچبری بیشتر شود و در تصمیم گیری خود راحت عمل کنید.

گچبری رضا پارسایی
گچبری رضا پارسایی
گچبری رضا پارسایی
گچبری رضا پارسایی

2 دیدگاه دربارهٔ «گچبری کلاسیک»

دیدگاهتان را بنویسید