گچبری حاشیه

یکی از زیباترین هنرهایی که برای منازل و ساختمانهای ویژه و خاص مورد استفاده قرار می گیرد هنر گچبری، آن هم از نوع دستی است. گچبری با زیبایی خیره کننده خود ساختمان ها را از نمایی ساده به نمایی لوکس و لاکچری تبدیل می کند.

به خصوص اگر که گچبری دستی مدنظر باشد چرا که در این مدل گچبری شما می توانید از طراح و کاردان این حرفه بخواهید تا با هنرخاص خود طرحی مخصوص و ویژه برای ساختمان شما طراحی کند و تیم اجرایی کاملاً حرفه ای آن را به اجرا درآورد.

برای اینکه این طرح به زیباترین شکل ممکن به نمایش دربیاید لازم است که هماهنگی های کافی بین طراح و گچبر وجود داشته باشد. انتخاب هر دو شخص از یک تیم و اکیپ تاپ برای حاصل شدن نتیجه ای عالی بهترین حالت است. گروه هنری تخصصی گچبری رضا پارسائی بهترین گزینه است. زیرا همانطور که طراحی ویژه و نامبروان این گروه را خود استاد پارسائی انجام می دهند، گروه گچبری ایشان نیز از بی نظیرترینهای این حرفه هستند.

گچبری حاشیه

یکی دیگر از گچبری های جذاب برای تغییر دکوراسیون گچ بری حاشیه است.

گچ بری حاشیه عموماً به صورت حاشیه دیوار و یا حاشیه سقف اجرا می شود.

گچبری حاشیه سقف

گچبری حاشیه سقف

یکی از پر طرفدارترین گچ بری ها است که اکثر افراد برای زیبا کردن منزلشان از آن استفاده می کنند. گچبری حاشیه سقف از طیف طرح های ساده و ابزاری شروع تا طرح های آس و برجسته ادامه دارد. انتخاب طرح حاشیه بنا به سلیقه ی کارفرما صورت می گیرد که طرح ساده میخواهد یا طرحی لاکچری.

Call Now Button