گچبری روی آینه

آینه ها در سالیان اخیر جزیی از خانه ها شده و این خود سبکی برای زیباتر کردن منازل است. تنوع در متریال تشکیل دهنده آینه ها باعث شکل گیری انواع و اقسام طرحها و شکلها در آینه ها شد که سمبلی برای نشان دادن زیبایی و مرکزیت منازل است. این باعث شده که معماران و طراحان منازل توجه ویژه ی به این جز از خانه بکنند. و ایده ها و طرح های مدرن و کلاسیکی شکل بگیرد. در رقابتی که برای شکل دهی آینه های زیبا شکل گرفته گچبرها بیکار ننشستند و اجراهای زیبا با ترکیب گچبری دستی و آینه خلق کردند.

گچبری قاب آینه ، گچبری روی آینه ، آینه کاری ,گچبری سنتی,گچبر,گچ بری,گچبری دیوار,قاب دیوار,قاب گچبری,ابزارقاب,عگس گچبری مدل گچبری,نمونه گچبری,گچبری دستی,گچبری مدرن,گچبرتهران,گچبر لابی,دورلامپی,گچبری سقف,پزیرایی,گچبری و قابندی سالن,نورپردازی سقف,گچبری ماهر در تهران,کلاسیک,مدرن,اسلیمی,قاب,دیوار,گل و بوته,گچبری دایره,حاشیه,ابزار,کار,خدمات ساختمان,داخلی,تزینات گچبری دستی

گچ بری روی آینه

گچبری هنری ظریف و سبکی شاهانه است. که با اجرای درست آن توسط استاد گچبری باعث خلق جلوه ی زیبا و محصور کننده در گوشه کنار منزل می شود. گچبری با قدمت هزاران ساله سبکی جاافتاده دربین دیگر روش های زیباسازی منازل دارد و معمولاً اولویت مهندس ها و معماران است. با توجه اهمیت آینه ها که بالاتر دلایل آن را گفتیم کافیست این دو را بهم ربط بدیم و کمی به دنبال طرح های که با این سبک اجرا شده بگردیم تا نهایت ظرافت و زیبایی را در اجرای گچبری روی آینه کنار هم شاهد باشیم.

استاد گچبری روی آینه

در هر کاری همیشه نامی هست که به عنوان خالق و استاد آن کار می درخشد. به جرات می توان گفت استاد گچ بری روی آینه ، استاد رضا پارسائی است. ایشان با 20 سال سابقه در گچبری همیشه خلاقانه و دلسوزانه برای ایجاد انواع گچبری ها در تلاش بودن گچبری دستی ایشان در کنار روش های مدرن آینه کاری همیشه می درخشیدن. برای اجرای گچبری منازل با ترکیب آینه کاری کافیست با ایشان در تماس باشید.

موبایل : 09121675601

Call Now Button