گچبری کلاسیک هنری فاخر و شاهانه که در طول صدها و یا حتی هزاران سال خود را در فراز و نشیب تاریخ حفظ کرده و در تغییر دوران ها گچبری کلاسیک توانسته به راحتی خود را با شرایط وفق دهد و همیشه در گوشه کنار سازه ها و کاخ ها خود نمایی کند. در حال حاضر گچبری کلاسیک حرفه ی اصطلاحی عامیانه که برای اجرای گچبری کلاسیک بصورت کاملا اصولی و با استاندارد ها انجام می شود.

همه ما برای اجرای گچبری به سبک کلاسیک به دنبال استاد گچبری هستیم که بتواند با تکیه بر سابقه ی درخشان و دستان هنرمند خود زیبایی را روی دیوار و سقف و ستون های منازل ما ایجاد کند. بی شک با کمی جستجو در اینترنت به نام استاد رضا پارسائی متخصص گچبری دستی و کلاسیک برمی خورید.

گچبری کلاسیک حرفه ی ,گچبری سنتی,گچبر,گچ بری,گچبری دیوار,قاب دیوار,قاب گچبری,ابزارقاب,عگس گچبری مدل گچبری,نمونه گچبری,گچبری دستی,گچبری مدرن,گچبرتهران,گچبر لابی,دورلامپی,گچبری سقف,پزیرایی,گچبری و قابندی سالن,نورپردازی سقف,گچبری ماهر در تهران,کلاسیک,مدرن,اسلیمی,قاب,دیوار,گل و بوته,گچبری دایره,حاشیه,ابزار,کار,خدمات ساختمان,داخلی,تزینات گچبری دستی

گچبری کلاسیک حرفه ی

معیارهایی که برای انتخاب گچبر کلاسیک حرفه ی می توان در نظر گرفت و سنجید در تعداد پروژه های که استاد گچبر با موفقیت به اتمام رساننده و سال های که بعنوان تجربه در این زمینه صرف کرده و همینطور به اصطلاح عمری را در این راه صرف کرده تنها استادی که می توان تمامی این ویژگی ها را در کار و شخصیت آن یافت استاد گچبری رضا پارسائی است. ایشان گچبری کلاسیک حرفه ای را در اجرای تمامی پروژه های خود حفظ کرده و با رعایت اصول گچبری در اجرای گچبری پذیرایی ، اجرای گچبری اتاق خواب و گچبری آشپزخانه و … تمامی قسمت های منزل تخصصی تجربه دارند.

قیمت اجرای گچبری تخصصی کلاسیک

احتمالا فکر می کنید که انتخاب متخصص برای اجرای گچبری کلاسیک حرفه ای باعث بالا رفتن هزینه های آن اجرا می شود. درست است که با توجه به نوسان قیمت ها ممکنه است اختلاف قیمتی در این زمینه باشد . ولی استاد رضا پارسائی همیشه با انصاف ترین بوده و هست.همیشه قیمت سال های قبل را در نظر می گیرید . یکی از دلایل خوشنامی استاد رضا پارسائی همین امر است. برای استعلام آخرین قیمت ها با ایشان در تماس باشید. شماره تماس : 09121675601

Call Now Button