گچبری نئوکلاسیک

گچبری سقف

فهرست مطالب

اجرای تخصصی  گچبری لوکس وکلاسیک

لطفاتماس بگیرید 09121675601

گچگچگچگچگچبری رضا پارساییگچبری رضا پارسایی

گچبری سقف
گچبری سقف با رضا پارسایی

گچبری رضا پارسایی

گچبری نئوکلاسیک

این سبک از گچبری که به گچبری نئوکلاسیک معروف است این مدل دربرگیرنده یک سبک خاص از گچبری در منزل است و جلوه زیبایی به نمای دکوراسیون منزل شما می بخشد، در ادامه به توضیح کامل این طرح و بررسی دقیق تر آن می پردازیم، و در صورت مورد پسند بودن این طرح می توانید برای درخواست اچرای گچبری نئوکلاسیک با گروه گچبری رضا پارسایی در ارتباط باشید.

با توجه به ارزش و اهمیتی که افراد به دکوراسیون داخلی منزل خود می دهند،برای انجام و اجرا گچبری از روش های مختلفی استفاده می کنند.

مهم ترین خدماتی که گروه گچبری رضا پارسایی ارائه می دهد هنر های زیبای گچبری کلاسیک ، گچبری سقف سالن پذیرایی و اتاق های منزل شماست که مفتخریم با داشتن سابقه ای 15 ساله انجام این امر را به نحو احسن برای شما به انجام برسانیم.

سبک گچبری نئوکلاسیک

این سبک از گچبری منشعب شده از گچبری کلاسیک می باشد و با سبک های جدید گچبری ادغام می شود.

طرح نهایی به وجود آمده از گچ بری نئوکلاسیک برای افرادی است که از اولویت های اهمیت آنها دکوراسیون منزلشان و مدرن و زیبا جلوه دادن آن می باشد.

گفتیم که این سبک از گچبری منشعب شده از گچبری کلاسیک است و تمرکز در گچبری نئوکلاسیک به ساده و شیک بودن و شلوغ نبودن طرح گچبری می باشد.

ممکن است در بعضی از منازل و ساختمان ها گچبری هایی خیلی شلوغ و یا بی نهایت ساده را دیده باشید اما باید بدانید که در گچبری نئوکلاسیک دقیقا حد وسط رعایت شده است.

با دقت به به گچبری های چندین سال گذشته می توانیم متوجه شویم که در آن هنگام خانواده ها معمولاً از طرح های شلوغی استفاده می کردند، اما با توجه به سبک ها و سلیقه های جدید می توان بین این دو نه خیلی شلوغ و نه خیلی ساده را در نئوکلاسیک مشاهده کرد.

البته گچبری نئوکلاسیک نیز مانند همه هنر ها و سبک های طراحی سلیقه ای می باشد و نمی توان گفت که مورد پسند همه قشر ها و سلیقه ها واقع می شود!

همچنین به علت پیچیده نبودن طرح های نئوکلاسیک سرعت اجرای بسیار بالاتری نسبت به کلاسیک دارند.

نکته حائز اهمیت در سبک گچبری نئوکلاسیک، به کاربردن رنگ های خنثی در آن است که از اهمیت ویژه ای برخوردارند.و باید یادآور شویم که در این سبک از گچبری تنها یک رنگ به کار نمی رود، و معمولا دو رنگ مثل سفید و یا خاکستری استفاده می شود.

گچبری نئوکلاسیک با گچبری کلاسیک چه تفاوت هایی دارد؟

مهم ترین تفاوت آن نسبت به گچبری کلاسیک اجرای ساده تر آن است!

اشخاصی هستند که مایل به اجرای گچبری های سلطنتی و شاهنشاهی در منزل خود دارند و در مقابل آن افرادی نیز یافت می شوند که مایل به گچبری های ملایم تری هستند! و این تفاوت بین گچبری کلاسیک و نئوکلاسیک است.

رنگ های گچبری کلاسیک معمولاً با طرح های طلایی است اما در گچبری نئوکلاسیک به طور معمول از رنگ های خنثی استفاده می کنیم.

و نیز در زمان استفاده از گچبری کلاسیک باید حتماً دقت داشته باشید که وسایل خانه شما نیز باید کلاسیک باشند.

نکات حائز اهمیت در گچبری نئوکلاسیک

  • فضای داخلی به کار رفته در سبک های نئوکلاسیک معمولا باید روشن باشند مانند فضای لوسترها، لامپ های کف، لامپ های میز و آباژورها نیز ضروری می باشند.
  • تابلو های مورد استفاده شما نباید کاملاً دیوار شما را بپوشانند و نباید شلوغ باشد و می تواند به جای استفاده از تابلو های زیاد از یک تابلو بزرگ و مناسب استفاده کنید.
  • همچنین باید استفاده و به کاربردن آئینه ها را نیز در طرح های نئوکلاسیک در اولویت قرار داد.
  • از پرده های ساده و شیک باید استفاده کنید.
  • همچنین در سالنی که می خواهید از این طرح استفاده کنید از فرش نسبتاً کوچکی استفاده کنید.
  • برای اطلاع از نحوه ی برآورد قیمت گچبری کلیک کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *